TOVAR V AKCII

naša cena 999,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 1 750,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 2 200,00 EUR
Informujte sa prosím

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 70,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 1 999,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 528,00 EUR
Informujte sa prosím

KONTAKTY

epohon s.r.o.
Popradská 502
059 52 Veľká Lomnica
tel: 0911 132 424
ebiketatry@gmail.com

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Testovacia jazda 35% Reklama 19% Google a iný vyhľadávač 19% Od známeho 27%

09. 07. 2016

12 DÔVODOV, PREČO SI KÚPIŤ EBIKE

Je lepšie kúpiť si elektrobicykel, na ktorom budete každý deň, ako bicykel, ktorý nevyužijete.

 

 • Chodiť do práce na bicykli nepoteší len peňaženku. Endorfíny a energia sú presne to, čo človek ráno potrebuje. Alebo víkendový cyklovýlet s rodinou? Paráda! Ale len dovtedy, kým sa neocitnete v kopcoch, na ktoré nemáte. Aj preto na našu scénu dorazili elektrobicykle. Geniálny vynález, ktorý prináša cyklistiku širším masám. V tomto článku sme zhrnuli výhody, ktoré elektrobicykle prinášajú.

 

Vitajte v cyklistike!
Najväčšou výhodou elektrobicykla je, že nie je plne motorizovaný – elektrický motorček je „len" výpomoc vo chvíľach, keď potrebujete trochu potiahnuť. Elektrobicykel tak môže byť vynikajúcim spôsobom, ako začať s cyklistikou bez toho, aby ste boli v top kondícii.

 

 • Znížte náklady
  Náklady na auto sú suma, ktorá sa ťažko ignoruje. Daň, poistka, benzín/nafta, návštevy servisu dokážu vyžmýkať nielen výplatu, ale aj úspory. V porovnaní s tým je elektrobicykel prechádzka ružovou záhradou. Vysoká môže byť len počiatočná investícia.

 • Sú e-biky predražené? Je lepšie auto z bazára?
  Na pot zabudnite! Bicyklovanie je zaručený recept na protispoločenskú dávku potu. Na elektrobicykli však nemusíte pedálovať ako o dušu a aj vaše telesné pachy môžete udržať pod kontrolou.

 • Ušetrite čas! Nielenže do cieľa dorazíte bez máp od potu, budete tam aj rýchlejšie. Vďaka elektromotoru ušetríte dosť času. Hoci majú elektrobicykle limitovanú maximálnu rýchlosť 25 km/h, nič vám nebráni ísť rýchlejšie – pomocou vlastných síl.

 • Predchádzajte obezite
  Prognózy hovoria, že do roku 2050 bude 60 % nášho obyvateľstva obéznych. Je preto dôležité udržať si aktívny životný štýl. A elektrobicykel vám môže pomôcť. Ako sa dá schudnúť s bicyklom, ktorý má motor? Elektrobicykel robí cyklistiku jednoduchšou, ale aj tak pedálujete. Inými slovami: je lepšie kúpiť si elektrobicykel, na ktorom budete sedieť každý deň, ako bicykel, ktorý nevyužijete.

 • Odvezte si náklad a jazdite nazeleno
  Váha navyše vám na bicykli môže skomplikovať život, zvlášť, ak idete do kopca. Vďaka elektrobicyklu sa však nezmeníte na ťažného koňa.

 • Motorové vozidlá produkujú takmer štvrtinu CO2 emisií, takže ak na prepravu využijete služby elektrobicykla, naša Zem sa vám poďakuje. Možno si vravíte, že ste len ihlou v kope sena. Ale môžete to byť práve vy, kto bude spúšťačom zmeny vo vašom okolí. Ďalší zelený plusový bod: Elektrobicykel len jemne bzučí, neterorizuje naše okolie hlukom.

 • Vyrazte do kopcov
  Ak ste šli dolu kopcom, skôr či neskôr príde stúpanie. Zdolávanie kopcov je niečo, čo vie odradiť aj zdatnejších cyklistov. Dobyť vrchol totiž vie byť pomalá úmorná drina. S elektrobicyklom je to o inom. Aj tie najstrmšie kopce budete jazdiť s úsmevom na tvári.

 • Bicyklová rehabilitácia
  Mali ste nehodu? Zotavujete sa zo zranenia? Práve vy by ste mohli oceniť služby eletrobicykla. Bicykel je vo všeobecnosti výborný spoločník pre rehabilitujúcich, elektrobicykel posúva bonusy ešte ďalej. Nemusíte vynakladať toľko sily, čo je dobré pre krehké kĺby a zoslabnuté svaly.

 • Nestíhate svojim deťom? Možno vaše deti dospeli do veku, keď im už nestačíte. Elektrobicykel je preto povoleným dopingom na medzigeneračné vyrovnanie síl.

 • Ukážte autám chrbát
  Takmer 50 % jázd autom je na Slovensku kratších ako 10 kilometrov. S elektrobicyklom budú krátke cesty pohodlnejšie. Nemusíte tankovať, čakať v zápche či hľadať parkovacie miesto.

 • Spoznávajte na bicykli
  Bicykel je vynikajúci spôsob, ako spoznávať krajiny - z bicykla bude váš zážitok oveľa intenzívnejší. Problémom môže byť akurát kondícia. Bicykel naložený trebárs desiatimi kilami nákladu si vyžaduje silné nohy a srdce. S elektrobicyklom si však čaro cykloturistiky môže užiť (takmer) každý!

 

 

Môj obľubeny kamarát do každeho počasia a na zlepšenie nálady vždy k dispozicii....