TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 52,00 EUR
Skladom
naša cena 59,00 EUR
Skladom

KONTAKTY

epohon s.r.o.
Popradská 502
059 52 Veľká Lomnica
tel: 0911 132 424
ebiketatry@gmail.com

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Testovacia jazda 36% Reklama 18% Google a iný vyhľadávač 18% Od známeho 28%

Úvod » Prestavbové sady

Prestavbové sady

 

 

Radi Vám poradíme vo výbere komponentov pre Vašu prestavbu, všetko nainštalujeme. Odporúčeme si pozieť aj fotogalériu. Elektrosadu si môžte zostaviť aj sami (po kliknutí na nasledujúci odkaz), objednať ku Vám domov a sami nainštalovať. 

 

Sada je modulárna = teda je možné ju zostaviť podľa Vašich potrieb. Ponúkame výkonne stredové motory alebo motory zapletené do ráfiku rôznych typov a veľkosti. Batériu môžete umiestniť do nosiča alebo rámu bicykla a na výber máte hneď z troch rôznych kapacít. Váš nový elektrobicykel potom môžte ovládať pomocou jednoduchého LED panela alebo multifunkčného LCD displeja s funkciami cyklopočítača. Sadu je možné dovybaviť doplnkami ako sú brzdy s bezpečnostným vypínačom, USB zásuvka na riadidlách alebo osvetlenie napojenie na batériu.

 

So sadou Apache Power urobíte so svojho obľúbeného bicykla elektrobicykel jednoducho a veľmi efektívne. Už Vás žiadny kopec neodradí od pravidelného pohybu v prírode spoločne s Vašimi priateľmi. Váš dojazd do práce bude rýchlejší a jazda s elektrickým pohonom je tiež ideálna k spaľovaniu tukov a udržaniu zdravého životného štýlu.

                         

Stredový pohon elektrobicykla ponúka vysoký výkon a výborné jazdné vlastnosti predovšetkým pre elektro-cyklistiku. Motor sa inštaluje do rámu miesto osky a vďaka svojmu umiestneniu je elektrobicykel ideálne vyvážené a ťažisko je posadené veľmi nízko, čo má pozitívny vplyv na jazdné vlastnosti. Najrozšírenejším typom elektrosady Apache Power je sada so zapleteným motorom do predného alebo zadného kolesa. Vyberať si môžete z dvoch verzií. Základná sada Basic je najlacnejším variantom zatiaľ čo komfortná sada Silent so sínusovou technológiou riadenia systému sa vyznačuje predovšetkým veľmi tichým chodom motora a efektívnejším využitím energie a tým aj vyššieho dojazdu na jedno nabitie. (zdroj)

 

  

Prestavbové sady zobazíte kliknutím tu 


EUR
EUR

naša cena 1 200,00 EUR

Skladom
akcia

naša cena 761,00 EUR

Skladomnaša cena 622,00 EUR

Skladom


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma
top produktnaša cena 522,00 EUR

Skladom


bežná cena 456,00 EUR

naša cena 399,00 EUR

Skladom
akcia