TOVAR V AKCII

naša cena 1 499,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 1 279,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 999,00 EUR
Informujte sa prosím

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 599,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 52,00 EUR
Informujte sa prosím
naša cena 59,00 EUR
Informujte sa prosím

KONTAKTY

epohon s.r.o.
Popradská 502
059 52 Veľká Lomnica
tel: 0911 132 424
ebiketatry@gmail.com

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Testovacia jazda 35% Reklama 19% Google a iný vyhľadávač 19% Od známeho 27%

Úvod » Prestavbové sady

Prestavbové sady

 

 

Radi Vám poradíme vo výbere komponentov pre Vašu prestavbu, všetko nainštalujeme. Odporúčeme si pozieť aj fotogalériu. Elektrosadu si môžte zostaviť aj sami (po kliknutí na nasledujúci odkaz), objednať ku Vám domov a sami nainštalovať. 

 

Sada je modulárna = teda je možné ju zostaviť podľa Vašich potrieb. Ponúkame výkonne stredové motory alebo motory zapletené do ráfiku rôznych typov a veľkosti. Batériu môžete umiestniť do nosiča alebo rámu bicykla a na výber máte hneď z troch rôznych kapacít. Váš nový elektrobicykel potom môžte ovládať pomocou jednoduchého LED panela alebo multifunkčného LCD displeja s funkciami cyklopočítača. Sadu je možné dovybaviť doplnkami ako sú brzdy s bezpečnostným vypínačom, USB zásuvka na riadidlách alebo osvetlenie napojenie na batériu.

 

So sadou Apache Power urobíte so svojho obľúbeného bicykla elektrobicykel jednoducho a veľmi efektívne. Už Vás žiadny kopec neodradí od pravidelného pohybu v prírode spoločne s Vašimi priateľmi. Váš dojazd do práce bude rýchlejší a jazda s elektrickým pohonom je tiež ideálna k spaľovaniu tukov a udržaniu zdravého životného štýlu.

                         

Stredový pohon elektrobicykla ponúka vysoký výkon a výborné jazdné vlastnosti predovšetkým pre elektro-cyklistiku. Motor sa inštaluje do rámu miesto osky a vďaka svojmu umiestneniu je elektrobicykel ideálne vyvážené a ťažisko je posadené veľmi nízko, čo má pozitívny vplyv na jazdné vlastnosti. Najrozšírenejším typom elektrosady Apache Power je sada so zapleteným motorom do predného alebo zadného kolesa. Vyberať si môžete z dvoch verzií. Základná sada Basic je najlacnejším variantom zatiaľ čo komfortná sada Silent so sínusovou technológiou riadenia systému sa vyznačuje predovšetkým veľmi tichým chodom motora a efektívnejším využitím energie a tým aj vyššieho dojazdu na jedno nabitie. (zdroj)

 

  

Prestavbové sady zobazíte kliknutím tu 


EUR
EUR

 

Informujte sa prosímnaša cena 359,00 EUR

Informujte sa prosím


bežná cena 456,00 EUR

naša cena 399,00 EUR

Informujte sa prosím
Akcianaša cena 522,00 EUR

Informujte sa prosímnaša cena 599,00 EUR

Informujte sa prosím
Doprava zdarma
TOP produktnaša cena 599,00 EUR

Informujte sa prosím
Doprava zdarma
TOP produktnaša cena 654,00 EUR

Informujte sa prosímnaša cena 867,00 EUR

Informujte sa prosímnaša cena 1 090,00 EUR

Informujte sa prosím
Akcianaša cena 1 200,00 EUR

Informujte sa prosím
Akcia